?
Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/meruva/domains/meruva.lt/public_html/common/database.php on line 10
Apie mus - Meruva

     Apie mus

SVEIKI ATVYKĘ Į UAB “MERUVA”


UAB “Meruva” savo veiklą automobilių apsaugos srityje pradėjo 1994 metais, tapdama oficialiu amerikiečių firmos “Avital” atstovu Lietuvoje. Tai gerai žinomos sistemos „Champion“, „Phoenix“, „Bandido“.

Nueitas ilgas kelias skatino ieškoti naujų sprendimų ir partnerių. Tapome „Remostar Technology Corp.“ bei "Comeup Industries Inc". atstovais. Šitaip Lietuvoje atsirado apsaugos sistemos „Condor“, „Sonic“, „Harlis“,  „Code Red“ ir Comeup elektrinės bei hidraulinės gervės.

 Daugėjant verslo partnerių ir plečiantis prekių asortimentui, šiandien UAB „Meruva“ vykdo didmeninę ir mažmeninę prekybą ne tik automobilių apsaugos sistemomis bei jų priedais ir savo klientams siūlo:

Ačiū mūsų klientams už bendradarbiavimą.

Iki pasimatymo “Meruvoje" Savanorių pr. 79 Kaune.

UAB “Meruva” kolektyvasTinklapio turinys yra UAB "Meruva" nuosavybė. Kopijuoti be sutikimo griežtai draudžiama. © 2006 UAB “Meruva”